Switch Language

LIONSTONEART,


tescilli markasıdır.

Lion Stone Art

Oluşumu milyonlarca yıl süren eşsiz sanat eseri olma özelliği taşıyan mermer, asırlardan beri insan oğlu tarafından zarafeti, güzelliği ve dayanıklılığı nedeniyle vazgeçilmez yapı malzemesi olarak kullanılmasının yanında zenginliğin ve refahın da simgesi olmuştur.

Biz doğanın bize vermiş olduğu eşsiz eserler olan mermeri siz nihai kullanıcılar için doğadan getirip-işliyor, tasarlıyor ve mekanlarınıza değer katıyoruz.

Kendimize ait olan mermer sahalarından çıkarmış olduğumuz mermeri yarı işlenmiş ve işlenmiş mamul olarak ihraç etmenin dışında yurt içi ve yurt dışından yarı mamul olarak almış olduğumuz mermeri teknolojik açıdan son sistem makinelerde en iyi malzemelerle işliyor ve projelerinize sunuyoruz.

2001 yılından bugüne kadar proje ve uygulama alanında sahip olduğumuz deneyimlerimizi mermer sektöründe kullanıyor olmanın yanında, projelerinizde çözüm ortağınız oluyoruz. Sizinle birlikte tasarlıyor, sektörü ve yeni çıkan taşları sürekli takip ediyor, eşsiz limitli taşları bulup ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bir çok alanda profesyonel ilişkiler kurduğumuz çözüm ortaklarımız, deneyimli tasarımcı ekibimiz ve montaj ekiplerimiz ile birlikte, üretimden montaja kadar olan bütün prosesleri yerine getiriyoruz. Üç boyutlu (3D) duvar kaplamaları, mermer hibrit mobilyalar, soyut heykeller, waterjet uygulamaları  sunuyor, ayrıca kişiye özel ürünleri de tasarlıyor ve üretiyoruz. Doğal taş ile estetik mekan ve objeler yaratmak bizim işimiz.